Hiç Bir Amacımız Yok...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hiç Bir Amacımız Yok...

Milli Takımımıza Başarılar!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
ultrAslan (629)
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Vote_lcapEski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Voting_barEski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Vote_rcap 
crazy angeL (223)
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Vote_lcapEski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Voting_barEski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Vote_rcap 
ultraslankızı (36)
Zübük (30)
aylinilya (12)
Tuğçecan Tatari (7)
Anket
Ne Tarz Müzik Dinliyorsunuz?
Rock
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Vote_lcap50%Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Metal
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Vote_lcap25%Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Punk
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Vote_lcap0%Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Rap
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Vote_lcap0%Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Pop
 0% [ 0 ]
R&B
 0% [ 0 ]
Hip-Hop
 0% [ 0 ]
Fantazi/Arabesk
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Vote_lcap25%Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Jazz & Blues
 0% [ 0 ]
Klasik
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 4
Rütbe Resimleri
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 4:23 am tarafından ultrAslan
Rütbe Resimleri değiştirilmiştir.

Bunların daha güzel olduğu kanısındayım. Beğenmediyseniz söyleyin. Yada daha farklı fikirleriniz varsa bizimle paylaşın.

Saygılar...

Yorum: 5
Türkçe Kullanımı
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 2:36 pm tarafından ultrAslan
Lütfen, zaten yeterince yozlaşmış olan Türkçemizi daha fazla yozlaştırmayalım.

gidiyoruz yerine gidios, bak yerine baq, tamam yerine oqe Yazmak Sizlere birşey kazandırmaz!...
Noktasına Virgülüne kadar dikkat edin demiyoruz, Sadece; Türkçeyi bozamadan, yazım yanlışları yapmadan kullanalım.

Saygılar...

[ Okuma komple ]
Yorum: 2

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!!

3 posters
YazarMesaj
crazy angeL
Admin
Admin
crazy angeL

Kadın Mesaj Sayısı : 223
Okul : K.A.L.
Tuttuğu Takım : Galatasaray

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Empty
MesajKonu: Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!!   Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 6:11 am

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!

- gerçekten unuttun mu?
- sen de kimsin?

- seni hala seviyorum!
- performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten

- seni hala özlüyorum...
- tütün bas geçer

- nasıl gidiyor hayat?
-senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol

- "mesaj attığınız kişinin ilgi alanı dışındasınız, lütfen daha sonra
-tekrar denemeyiniz... naş naşınız..."

- birbirimizin kalbini kırdık, yeniden bir araya gelip o kırık kalpleri onaralım!
- benimkinin kaskosu vardı

- biliyorum hala sevip arzuluyorsun beni, sadece farkında değilsin. Ya da farkında olmak istemiyorsun.
- allah belanı versin

- seni unutamadım!
- sevgilinden ayrıldın da mesaj atacak birini mi arıyorsun?

- salaksın sen!
- evet, o cevabı yazdığım için salağım, bırak bir cevap yazmayı, okumadan silmem gerekirdi...

- sen varsın ve hep olacaksın!
- yazık, bir malsın ve hep öyle kalacaksın...

- dün gece rüyamda seni gördüm... erol bize ne oldu böyle?
- bir dahakine iyi örtün de uyu...

- gece rüyamda gördüm seni, çok korktum, başına bir şey gelmedi di’mi?
-başıma gelen en kötü şey sendin!

- dün seni rüyamda gördüm, bir mesaj atayım dedim...
- ancak rüyanda görürsün zaten, öptüm!

- dün gece seni rüyamda gördüm...
- görebileceğin tek yerde görmüşşün zaten

- barutcan dön artık, tükendim tükendim tükenmeleri oynuyorum. Bittim.
- sayın abonemiz kafasını ......iniz kullanıcı son 7 aydır kapsama alanınız dışında bulunmaktadır. Hırtcell olarak şu üç günlük dünyada, daha nice potansiyel eski sevgililer olduğunu hatırlatır, en yakın zamanda
engin denizlere açılmanızı temenni ederiz. Hayırlı günlaaaaarrr

- hayatım, pişmanım, geri dönmek istiyorum!
- tek yön güzelim burası hadi naş naş!...

- senin gibisini bir daha bulamadım
- bunun beni ilgilendiren kısmı nedir?

- bu akşam işin var mı?
- mesaj attığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. lütfen daha sonra tekrar denemeyiniz!

- buldun mu bari bir kazma?
- senden daha kazmasını bulamadım kusura bakma.
ultrAslan
Admin
Admin
ultrAslan

Kadın Mesaj Sayısı : 629
Okul : S.D.A.L.

MesajKonu: Geri: Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!!   Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 6:18 am

İyiymiş saol... xD
https://amacsiz.yetkin-forum.com
crazy angeL
Admin
Admin
crazy angeL

MesajKonu: Geri: Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!!   Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 6:57 am

Tabii ii kızıımm Very Happy beğenmene sevindimm xD
ultrAslan
Admin
Admin
ultrAslan

MesajKonu: Geri: Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!!   Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 7:08 am

Sevinmene sevindim xD
crazy angeL
Admin
Admin
crazy angeL

MesajKonu: Geri: Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!!   Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 7:11 am

Very Happy:D
ultrAslan
Admin
Admin
ultrAslan

MesajKonu: Geri: Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!!   Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 7:12 am

Yalnızca smile içeren mesajlar göndermemelisin, sen bir adminsin tuğçesu xD adminliğini bil xD
crazy angeL
Admin
Admin
crazy angeL

MesajKonu: Geri: Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!!   Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 11:44 am

Öle bi kualımz yok cnım bnm forumkurallarını iii oklmalısn asıl sen adminliin bil
ultrAslan
Admin
Admin
ultrAslan

MesajKonu: Geri: Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!!   Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 4:56 am

Türkçeyi düzgün kullanmalısın sevgili Tuğçe... (Cmştcn)
Zübük
Dünkü Çocuk
Dünkü Çocuk
Zübük

Kadın Mesaj Sayısı : 30
Okul : dediğin nedirki...

MesajKonu: Geri: Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!!   Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!! Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 6:27 am

Paylaşım İçin Saol

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!!!
1 sayfadaki 1 sayfası